Sloní sen

Raději než lásku, než peníze, než slávu; dej mi Pravdu.

Sloní sen Nezařazené,Novinky Blog aneb co bude dál?

Blog aneb co bude dál?Přemýšlela jsem hodně dlouho, co dál se svým blogem Sloní sen. Rozhodla jsem se ho hodně předělal. Zaměřím ho na moji maličkost a přírodu, která mě obklopuje. Poslední dobou se věnuji hodně ochraně přírody a všemu kolem toho. Ráda bych šířila osvětu v této oblasti. Pořádala přednášky a exkurze do přírody a tak dále, jak pro dospělé tak děti. Chtěla bych založit klub, který bude stmelovat lidi s podobnými zájmy – milovníky přírody a života vůbec. Uvidíme, co z toho nakonec vznikne.  

To čím byl ale Sloní sen do teď nezmizí. Zkrátka bude stále o mně, jen možná nebudu psát o všech filmech, co jsem viděla, ale jen o těch kteří se týkají přírody, cestování a podobně. Například Alex Supertramp ale na mém blogu bude mít stále své místo.

Také bych ráda začala psát více o tom, co dělám ve škole. Karlova univerzita je super. A proto bych ji chtěla propagovat. Psát o všem co se týče ní, protože si myslím, že si to skutečně  zaslouží. Karlovu univerzitu totiž miluji. Trávím zde hodně času a stala se mým druhým domovem a lidi zde mojí druhou rodinu. Nyní, když  zde studuji, tak tu jsem v podstatě stále. Již předtím, když jsem studovala gymnázium, jsem zde ale trávila několik dní v týdnu. Hlavně víkendy.

Nové začátky…

Předem se omlouvám, že tu asi bude chaos, než se trochu zaběhnu a Sloní sen bude opět fajn stránkou, kterou býval. Uznávám, že pauza dva roky je dost dlouhá doba. Za tu dobu jsem se jistě hodně změnila a bude to na mém blogu znát, ale snad se vám bude stále líbit.

Opět žádám ty, jež se vyznají ve WordPressu, aby se mi ozvali a já jim mohla napsat, s čím zápasím. Budu moc ráda za pomoc, protože WordPress je stále nad mé síly. Což je taky jeden z důvodů, proč byl Sloní sen tak dlouho neaktivní či aktivní jen sporadicky. Nyní bych chtěla, aby byl Sloní sen ještě více osobní než byl dříve a v podstatě se stal mým dítětem. 

Budu moc ráda za jakékoliv komentáře, abych se do světa blogování opět pustila s nadšením a velkou motivací. Budu ráda samozřejmě za kritiku, protože ta mě posouvá dál a nesmírně si jí vážím. 

(photo by: pixabay.com)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TopBack to Top